Skupinové cvičenie s Fit loptou na Poliklinike Mýtna

Cvičenie s veľkou fit loptou je šetrné a odľahčuje nosné kĺby.

Vďaka pružnosti fit lopty napomáha špecifickým spôsobom precvičovať lokomočný systém tela. Ak chce sediaci človek udržať fit loptu na mieste, musí zapojiť súčasne veľké množstvo svalových skupín.

Cvičenie na fit lopte zahrňuje v sebe balančné prvky, čo umožňuje dynamicky rozhýbať chrbticu. Tým prispieva k správnemu držaniu tela. Spevňuje sa pri tom svalstvo a formuje postava. V neposlednom rade vzhľadom k veľkej rozmanitosti cvikov je ďalším motivujúcim prvkom k dlhodobému cvičeniu.

Cvičenie s fit loptami prebieha skupinovo, pod vedením diplomovaného fyzioterapeuta.

Aktívny pohyb na fit lopte prináša nie len radosť z pohybu, ale hlavne pevné svaly a správne držanie tela. Spojenie hudby s pohybom pridá na ladnosti a dobrej nálade. Stačí sa len premôcť a začať.

Miesto cvičenia

V. poschodie Polikliniky Mýtna, centrum prevencie a liečby aSANTE

Počet účastníkov v skupine:

max. 5 ľudí

Termín cvičenia:

Pondelok 14:45 - 15:45

Účastnícky poplatok

5,- Eur za jedno cvičenie

Čo si so sebou priniesť

Voľné a pohodlné oblečenie, ktoré dobre saje pot. Taktiež si z hygienických dôvodov prineste väčšiu osušku, na ktorej budete ležať. Karimatka resp. podložka na cvičenie nie je podmienkou, nakoľko Vám ju poskytneme. Samozrejme, že si môžete priniesť aj vlastnú podložku. K cvičeniu na fit lopte je vhodná cvičebná obuv nevyhnutnosťou. Keďže počas cvičenia vysmädnete, zoberte si malú fľašku s vodou.

Kontakt:

recepcia FRO - 02/ 577 86 234